Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Rogowska Iga | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
2. | Ancuta-Basiak Aleksandra | UKS TONBO |
3. | Kłosińska Łucja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Tararuj Wiktoria | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Andriuszczenko Sofia | KSW Bushi |
2. | Gołębiowska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
3. | Kwaczyńska Małgorzata | UKS TONBO |
4. | Rębowska Julia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
5. | Rykowska Oliwia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
6. | Głębicka Helena | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
7. | Abed Pola | MKS KK Radzymin |
8. | Stańczyk Pola | Kumite Klub |
9. | Stańczyk Ida | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chkhikvadze Vazha | UKS HEROS |
2. | Czajkowski Stanisław | UKS Pancerni |
3. | Dądera Dawid | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Franczak Mateusz | UKS TONBO |
5. | Juszkiewicz Tycjan | UKS Karate KANKU |
6. | Mostył Mateusz | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
7. | Sarychev Oleksii | SSW HUSARZ |
8. | Śliwka Karol | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
9. | Sozoniuk Szymon | Bushi Team |
10. | Strzelczyk Kacper | UKS Pancerni |
11. | Sulima Gustaw | Klub Karate Kyokushin IPPON |
12. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
13. | Polak Błażej | KSW Bushi |
14. | Dziwota Szymon | UKS HEROS |
15. | Nguyen Filip | Klub Karate Kyokushin IPPON |
16. | Staluszka Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |